Sparing : GKS Tychy – Ruch Chorzów 2:1

W meczu kontrolnym rozegranym na zakończenie zgrupowania w Ustroniu, ale już na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Tychach, piłkarze GKS Tychy pokonali lidera III ligi gr. III – Ruch Chorzów 2:1 (0:1). Na bramkę Piotra Wyroby z pierwszej połowy, po przerwie tyszanie odpowiedzieli trafieniami Szymona Lewickiego i Bartosza Biela.

W 8. minucie spotkania mierzonym strzałem z dystansu Konrada Jałochę pokonał Piotr Wyroba. Podopieczni Artura Derbina do głosu doszli jednak w drugiej połowie, zdobywając zwycięskie bramki po składanych akcjach.

Najpierw, w 50. minucie gry po skutecznym przejęciu piłki przez Kamila Kargulewicza, celnym podaniem wprost na głowę Szymona Lewickiego popisał się wracający po kontuzji Maciej Mańka. „Maniol” asystę zaliczył również przy drugim trafieniu, kiedy to dograł futbolówkę do zamykającego akcję Bartosza Biela.

Sparing nr 3, Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
GKS Tychy – Ruch Chorzów 2:1 (0:1)
0:1 – Piotr Wyroba (8.)
1:1 – Szymon Lewicki (50. asysta: Maciej Mańka)
2:1 – Bartosz Biel (56. asysta: Maciej Mańka)

GKS Tychy: I połowa: Konrad Jałocha – Dominik Połap, Łukasz Sołowiej, Kamil Szymura, Marcel Stefaniak – Kacper Piątek, Oskar Paprzycki, Wiktor Żytek, Łukasz Grzeszczyk, Łukasz Moneta – Damian Nowak. II połowa: Kacper Dana – Maciej Mańka, Bartosz Zarębski, Nemanja Nedić, Bartosz Szeliga – Kamil Kargulewicz, Jakub Piątek, Łukasz Norkowski, Sebastian Steblecki, Bartosz Biel – Szymon Lewicki. Trener Artur Derbin.