29 Tyski Finał WOŚP – Online.

 


Zapraszamy na 29 Finał WOŚP 30 i 31 stycznia. Kolejny raz gramy dla Was tym razem Online z Underground Pub. Pandemia nie może zatrzymać chęci niesienia pomocy dlatego założyliśmy wirtualna puszkę dla WOŚP i zachęcamy do wpłaty
Link do skarbonki  https://eskarbonka.wosp.org.pl/naktfd

Specjalnie dla Was 29 Tyski Finał WOŚP – Online poprowadzi Irek Bieleninik. Na scenie Pubu Underground  wystąpią m.in. :
  • Maciej Maleńczuk artysta o wielu twarzach. Poeta, wokalista, gitarzysta, osobowość telewizyjna – to tylko niektóre z jego wcieleń. Znany jest z występów zespołowych oraz solowych, które łączy zawsze awangardowość brzmień i chętne sięganie po kontrowersyjne tematy.
  • Marcin Zbigniew Wojciech – Człowiek trojga imion z czego jedno jest nazwiskiem, aktor, artysta kabaretowy standuper, pozytywny wariat – jak osobie mówi, nie przerwanie na scenie od 12 lat oraz – jak dodaje – do dwóch lat nie był u fryzjera
  • Adam Grzanka – Muzyk, kabareciarz, konferansjer, autor tekstów oraz jak o sobie mówi: „hokejorz” i i „hutas”, w wolnym czasie działacz społeczny, autor wielu inicjatyw mających na celu odczarowanie negatywnych stereotypów dotyczących Nowej Huty.
  • Krzysztof Hanke – Artysta kabaretowy, aktor, lider kabaretu RAK, na swym koncie ma wiele występów podczas festiwali i kabaretonów.
  • Leszek Benke i Mateusz Dewera – Pojawią się w specjalnym skeczu. Znani ze Spotkanie z Balladą estradowego widowiska kabaretowego, które na ekranach telewizyjnych, scenach i estradach przedstawiane jest od wielu lat. Artyści z przymrużeniem oka ukazują w nim nasze przywary, stereotypy oraz relacje między ludzkie. Przedstawienia były i są grane nie tylko w Polsce ale również za granicą m.in. w USA, Kanadzie czy Niemczech.

Finał z głową! Gramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Szczegółowy program ogłosimy wkrótce, ale już teraz możemy Wam powiedzieć, że będzie się działo!! Wośpany i Wośpanny!!
Nieodłącznym elementem Finału jest aukcja, a skoro tak, to zapraszamy wszystkich do współpracy! Jeśli prowadzicie działalność i możecie przekazać vouchery, przedmioty i usługi, albo pięknie rysujecie, malujecie, rzeźbicie i cały ten artyzm możemy zlicytować, a może znacie kogoś, kto chciałby coś przekazać, dawajcie znać w wiadomości prywatnej, tagujcie znajomych w komentarzach! Ostatni finał był pełen zjawiskowych gadżetów, niech i ten będzie równie okazały!Bądźcie z nami- wystarczy włączyć komputery, laptopy, tablety i… GRAMY!

Organizatorzy:
Tyski Sztab WOŚP
Underground Pub
Stowarzyszenie Rock w słusznej Sprawie
Divinita