Pedofil chce wyjść na wolność. W przeszłości krzywdził dziewczynki w Tychach.

 


54-letni Mariusz D., pedofil skazany za wielokrotne gwałty na nieletniej, chce wyjść na wolność. Matka skrzywdzonej 12-latki obawia się, że mężczyzna znów zaatakuje.

Mariusz D. to niebezpieczny pedofil recydywista. Mężczyzna po raz pierwszy został skazany na 4 lata pozbawienia wolności za wielokrotne gwałty na małoletniej dziewczynce. Jak podaje ”Fakt”, do kolejnych ataków na tle seksualnym doszło w Tychach w grudniu 2017 roku. Pedofil zwabił do swojego samochodu dwie dziewczynki. Najmłodsza ofiara miała 11 lat, najstarsza – 14 lat. Mężczyzna został osadzony w areszcie.

W maju 2019 roku sąd prawomocnie skazał Mariusza D. na 2,5 roku więzienia za onanizowanie się na oczach 12-latki z Chorzowa.

Mariusz D. twierdzi, że jest niewinny. Mężczyzna starał się o kasację wyroku przed Sądem Najwyższym w Warszawie. Wniesione zażalenie okazało się jednak bezzasadne. Pedofil w lutym br. kończy odsiadywać wyrok. Pani Weronika, matka skrzywdzonej 12-latki z Chorzowa w rozmowie z ”Faktem” przyznaje, że obawia się momentu, w którym 54-latek wyjdzie na wolność.


Źródło : https://wiadomosci.radiozet.pl/