Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 17 grudnia 2020 roku w godzinach 7:00-15:15 w Tychach na parkingu przed blokiem znajdującym się przy ulicy Barona 30, kierujący nieznanym samochodem o nieznanych numerach rejestracyjnych wykonując nieustalony manewr najechał na zaparkowany pojazd marki Kia Ceed koloru białego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem o spraw Wykroczeń KMP w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

2. W dniu 14 grudnia 2020 roku około godziny 20:20 w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej 51 kierujący pojazdem marki BMW 3 o numer rejestracyjnym SZY41… jadąc ulicą Oświęcimską w kierunku Bierunia nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Ford Mondeo o numerze rejestracyjnym ST36… w wyniku czego najechał na jego tył, a następnie wykonując manewr cofania przejechał przez pas dzielący jezdnie i uderzył w pojazd marki Fiat Seicento o numerze rejestracyjnym SBL39…, poruszający się ul Oświęcimską w kierunku Mikołowa, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

3. W dniu 14 grudnia 2020 roku około godziny 20:20 w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej 51 kierujący pojazdem marki BMW 3 o numerze rejestracyjnym SZY41… jadąc ulicą Oświęcimską w kierunku Bierunia, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Ford Mondeo o nr rejestracyjnym ST36…, w wyniku czego najechał na jego tył, a następnie wykonując manewr cofania przejechał przez pas dzielący jezdnie i uderzył w pojazd marki Fiat Seicento o nr rejestracyjny m SBL39…. poruszający się ulicą Oświęcimską w kierunku Mikołowa, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

4. W dniu 24 października 2020 roku w godzinach 9:00-21:00 na terenie parkingu galerii handlowej w Tychach przy ulicy Towarowej, nieustalony kierujący, nieznanym samochodem o nieznanych numerach rejestracyjnych wykonując nieustalony manewr najechał na zaparkowany pojazd marki Alfa Romeo koloru szarego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/