Policjanci z Tychów poszukują świadków kolizji.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 23 listopada 2020 roku około godziny 17:25 w Tychach przy ulicy Nowej 24, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes C180 jadąc ulicą Nową w kierunku ulicy Jaśkowickiej nie zachował szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania w wyniku czego najechał na tylne lewe naroże samochodu osobowego marki Ford Mondeo o numerze rejestracyjnym ST93…, którego kierujący kończył manewr skrętu w lewo do posesji przy ul. Nowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

2. W dniu 25 listopada 2020 roku około godziny 8:45 w Tychach na ulicy Cyganerii, na wysokości nr 36, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat koloru czarnego, typu sedan, o początkowym numerze rejestracyjnym „ST46…” lub „ST49…” najechał na pionowe znaki drogowe C-9 znajdujące się na azylu dla pieszych powodując ich uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/