Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 12 listopada 2020 roku około godziny 14:45 w Tychach na wysokości stacji paliw przy ul. Oświęcimskiej 25, kierujący pojazdem marki BMW koloru czarnego o numerach rejestracyjnych SK11…, nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu z prawego na lewy doprowadzając do zderzenia z zespołem pojazdów składającego się z ciągnika siodłowego marki Man o numerze rejestracyjnym SK96… oraz naczepy marki Schmitz o numerze rejestracyjnym SK60….

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon: 47 8551 267.

2. W nieustalonym miejscu i czasie, kierujący nieznanym samochodem najechał na zaparkowany pojazd marki Chevrolet Aveo o numerze rejestracyjnym ST65…, doprowadzając do jego uszkodzenia, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 40, telefon: 47 8551 367.

3.W dniu 27 października 2020 roku około godziny 15.30 w Tychach przy ulicy Towarowej, kierujący samochodem marki BMW koloru czerwonego typu kombi, wyposażonym w niemiecką tablicę rejestracyjną o początkowych numerach rejestracyjnych „DA…” przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy na terenie obszaru zabudowanego, a następnie nie zatrzymując się do kontroli drogowej, odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon: 47 8551 267 lub 47 8551 260.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/