Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku.

 


Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 09 lipca 2020 roku na al. Niepodległości w Tychach. W zdarzeniu ucierpiał potrącony rowerzysta, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Osoby, które mają informacje za temat tego wypadku prosimy o kontakt z tyskimi policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 09 lipca 2020 roku na al. Niepodległości w Tychach. Kierujący samochodem marki Audi A4 potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 82-letniego rowerzystę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł w szpitalu kilka dni po zdarzeniu. Policjanci proszą świadków tego wypadku, w tym również osoby, które mogłyby zarejestrować zdarzenie przy użyciu kamery samochodowej, by kontaktowały się z policjantami. Śledczy w szczególności proszą, by zgłosił się mężczyzna, który poruszał się samochodem marki Suzuki i zasygnalizował przejeżdżającym policjantom, że ktoś potrzebuje pomocy, bo doszło do wypadku. Mężczyzna ten może posiadać istotne dla śledztwa informacje.

Wszystkich świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/