Zaprojektuj okazjonalny herb GKS Tychy.

 


W tyskim sporcie wyczynowym przełomową datę stanowi 20 kwiecień 1971 roku, kiedy to powołano Górniczy Klub Sportowy Tychy. Powstał on w wyniku połączenia klubów Polonia Tychy, kilku sekcji Górnika Wesoła i sekcji hokejowej Górnika Murcki. Oznacza to, że w przyszłym roku GKS Tychy będzie obchodził 50 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zasady są bardzo proste – wystarczy zaprojektować okazjonalny herb klubu. Projekt powinien obejmować: herb GKS Tychy wraz z dowolnym zapisem „50 lat”.

Konkurs składa się z dwóch etapów:
 I Etap – nadsyłanie prac projektowych herbu GKS Tychy z okazji 50-lecia działalności Klubu; termin do 26 października 2020 roku;
– II Etap – głosowanie w mediach społecznościowych Klubu na najlepszy herb (wybór spośród maksymalnie 4 projektów wybranych przez przedstawicieli Klubu). Głosowanie potrwa od 27 października 2020 roku do 03 listopada 2020 roku.

Technika wykonania pracy jest dowolna. W przypadku wykonania projektu przy użyciu technologii cyfrowej, należy ją przesłać w formacie .jpg, .bmp lub .png. Prace wykonane na kartkach papieru lub innych nośnikach należy zeskanować i przesłać pod podany poniżej adres w jednym z podanych formatów.

Projekty okazjonalnego herbu należy przesyłać na adres mailowy: biuro@tyski-sport.pl
Każdy Projekt musi być opisany w następujący sposób:
1) imię, nazwisko, wiek i adres email Uczestnika;
2) imię i nazwisko opiekuna prawnego Uczestnika, w przypadku Uczestników niepełnoletnich oraz adres email do Uczestnika lub jego opiekuna prawnego.

Nagrody za I etap – maksymalnie 4 wyróżnienia: zestaw gadżetów GKS Tychy, miesięczny voucher do siłowni Active Point w Tychach oraz zestaw gadżetów KIBICA od „KIBICE RAZEM GKS Tychy” i „TYSKI Fan”.

Nagroda za II etap – główną nagrodą w Konkursie są:
• Koszulka Piłkarska z sezonu 2020/2021 wraz z autografami Piłkarzy
• Karta podarunkowa do sklepu klubowego GKS Tychy na kwotę 100 zł
• Zestaw gadżetów KIBICA od „KIBICE RAZEM GKS Tychy” i „TYSKI Fan”


Źródło : GKS Tychy