633 widzów może zobaczyć najbliższe spotkania hokeistów GKS Tychy. Kto pierwszy ten lepszy.

 


Kolejne obostrzenia w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Polski rząd zaostrzył politykę walki z pandemią. Od soboty strefa żółta zostanie rozszerzona na cały kraj. Niestety będzie to miało bezpośredni wpływ na wydarzenia sportowe. Zgodnie z wytycznymi na trybunach zasiądzie tylko 25 procent kibiców.

W praktyce liczba dostępnych miejsc na Stadionie Zimowym w Tychach została ograniczona do 633. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie sprzedażą karnetów,  nie wszyscy kibice będą mogli obserwować spotkania Mistrzów Polski z wysokości trybun.

KARNETY

W związku z powyższym najbliższe spotkania hokeistów GKS Tychy zobaczą kibice, którzy jako pierwsi pojawią się na Stadionie Zimowym. W momencie kiedy licznik wejść zatrzyma się na 633, organizator meczu będzie zobowiązany do zaprzestania wpuszczania kibiców na obiekt.

Kibice, którzy nie wejdą na mecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc otrzymają jednak rekompensatę. Muszą tylko udać się do kasy reklamacyjnej i na podstawie okazania karnetu zostaną im zwrócone pieniądze.

Należy jednak pamiętać, że czas na reklamację mija z upływem zakończenia pierwszej tercji danego spotkania. Ponadto należy podkreślić, iż bezwzględnym warunkiem uwzględnienia reklamacji jest zapełnienie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami i odmowa wejścia na Stadion Zimowy w Tychach konkretnej osoby. Sama rezygnacja z próby wejścia na obiekt czy też brak jego maksymalnego zapełnienia nie stanowi podstawy reklamacji.

                                                    Cena karnetu       kwota zwrotu

Karnet normalny                               230 zł                    13,00zł

Karnet ulgowy                                 175 zł                    10,00zł

Karnet normalny ze zniżką               210 zł                    12,00zł  

Karnet ulgowy ze zniżką                 150 zł                       9,00zł

BILETY

Sprzedaż na pojedyncze spotkania została w tej chwili zamknięta. Pierwszeństwo mają kibice, którzy zakupili karnet. Wyjątkiem będzie tylko niedzielny mecz z Ciarko Sanok. Osoby, które nabyły już wejściówkę będą mogły wejść na Stadion Zimowym pod warunkiem, że liczba wejść nie przekroczy 633. W przeciwnym razie każdy kto kupił bilet odzyska pieniądze w kasie reklamacyjnej.

SUPERPUCHAR POLSKI

Sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie jest cały czas otwarta. Liczba miejsc jest również ograniczona do 633. W sprzedaży pozostały już ostatnie wejściówki.


Źródło : https://gkstychy.info/hokej/