Tyscy Policjani poszukują świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 22 września 2020 roku pomiędzy godzinami 08:00-18:00 w Tychach na ul. Batorego na wysokości numeru 7, kierujący nieustalonym pojazdem wskutek wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany pojazd marki Toyota Yaris o numerach rejestracyjnych ST51… koloru szarego powodując uszkodzenie jego prawego tylnego naroża, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach,al.. Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67.

2. W dniu 22 września 2020 roku o godzinie15:08 w Tychach przy ul.Arctowskiego 1 nieznana kobieta kierująca pojazdem marki Opel Corsa o początkowy numerze rejestracyjnym ST***** podczas wykonywania manewru cofania najechała na zaparkowany pojazd marki Audi A4 o numerze rejestracyjnym SPS76…, powodując jego uszkodzenia, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach,al.Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/