Rozpoznajesz kobietę ze zdjęć ? Powiadom Policję.

 


Na polecenie prokuratora nadzorującego śledztwo publikujemy wizerunek kobiety, która może posiadać istotne informacje w sprawie zabójstwa, do którego doszło w dniu 01 lipca 2020 roku. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach śledztwo w sprawie 25-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Kobieta, której zdjęcia publikujemy na polecenie prokuratora nadzorujacego sprawę, może posiadać istotne informacje na temat okoliczności zdarzenia.

Rysopis: Kobieta w wieku około 32-40 lat, krępej budowy ciała, włosy długie ciemne, proste, spięte w kucyk w dniu zdarzenia ubrana w krótkie spodenki koloru białego, bluzę z kapturem koloru zielonego, buty sportowe adidasy koloru czarnego.

Osoby które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00 lub 47 85 512 80, telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.plŹródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/