Fortuna 1 liga : GKS Tychy – PGE Stal Mielec 2:4

Emocji nie brakowało w ostatnim meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Obie drużyny w pierwszej połowie stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji, ale pierwszy gol padł w 44. minucie, kiedy Łukasz Moneta mocno dośrodkował w pole karne, a tam Szymon Stasik pokonał własnego bramkarza. Stal jednak bardzo szybko wyrównała po strzale Macieja Domańskiego z rzutu wolnego. W 60. minucie znów GKS był na prowadzeniu, bo gospodarze świetnie wykorzystali kontrę. W 69. minucie Stal ponownie wyrównała, tym razem za sprawą Mateusza Maka. Ostateczny cios należał do gości. W 82. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Bodzioch, a w doliczonym czasie gry wynik podwyższył Michał Żyro.

GKS Tychy – PGE Stal Mielec 2:4 (1:1)

Bramki: 1:0 Szymon Stasik (44–samobójcza), 1:1 Maciej Domański (45+3–wolny), 2:1 Maciej Mańka (60), 2:2 Mateusz Mak (69), 2:3 Mateusz Bodzioch (82–głową), 2:4 Michał Żyro (90).

Żółte kartki: Lukas Bielak, Szymon Stasik (PGE Stal).

Sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Mecz bez udziału publiczności.