Bieg charytatywny z okazji 10-lecia KKS Polonia Tychy.

 


Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy w tym roku świętuje 10-lecie reaktywacji. Z tej okazji przygotował kilka niespodzianek, a jedną z nich będzie wirtualny bieg #10naXPolonii. Jak można się domyślić, dystans to dziesięć kilometrów, a cały dochód z wpisowych będzie przeznaczony na Fundację „Świetlikowo”.

Na przebiegnięcie każdy z uczestników ma trzy dni od 26 do 28 czerwca. Tytułową „dychę” należy zrobić w mniej niż 1,5 godziny, czyli nawet jeśli będziemy chcieli przejść dany dystans marszem, to powinniśmy zdążyć. Każdy wybiera dowolny moment, w którym pobiegnie. Oprócz głównego biegu, organizowane będą biegi dziecięce – tu dystans jest dowolny. Dla osób, które obawiają się wyjść z domu lub nie są w stanie, istotna będzie informacja, że bieg można zastąpić dowolną inną aktywnością fizyczną.

Zapisy odbywają się za pomocą strony Elektronicznezapisy.pl. Koszt biegu na 10 kilometrów wynosi 30 złotych, a biegów dziecięcych – 5 zł. Warunkiem do potwierdzenia zapisu jest przelew kwoty na konto Fundacji. Oprócz tego, prowadzona będzie rywalizacja za pośrednictwem aplikacji Endomondo. Za dodatkowe 30 złotych można zakupić również specjalną, okolicznościową koszulkę, a po biegu każdy z uczestników otrzyma medal oraz dyplom.