Komunikat dla posiadaczy karnetów.

 


To był bardzo trudny dla nas wszystkich czas. Ostatnie trzy miesiące upłynęły pod znakiem niepewności i oczekiwania. Cały czas czuliśmy jednak Wasze wsparcie i gotowość do pomocy.

W końcu możemy przedstawić Wam konkretne rozwiązania. Biorąc pod uwagę wiadomości od wielu naszych wiernych kibiców wiemy, że klub może na Was liczyć w każdej sytuacji. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu z Was również znalazło się w trudnej sytuacji.

Teraz Drodzy Kibice wybór należy do Was. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy również najbliższe miesiące i pokażemy, że jesteśmy jedną wielką trójkolorową rodziną. Już teraz dziękujemy Wam za każde słowo wsparcia.

Poniżej przedstawiamy proponowane rozwiązania w związku z zakończeniem sezonu PHL z uwagi na koronawirusa.

  1. Przekazanie przez kibica środków zainwestowanych w karnet, jako cegiełkę na funkcjonowanie hokeja w Tychach – każdy taki gest z Państwa strony zostanie przez nas potraktowany jako wyraz wielkiego zaufania do klubu i będziemy niezmiernie wdzięczni za wybór właśnie takiego rozwiązania. To rozwiązanie łączy się z dwiema korzyściami:

a) Imię i nazwisko każdego z kibiców, który zdecyduje się na taki gest i wyrazi na to zgodę, zostanie umieszczone na koszulce meczowej domowej zawodników GKS Tychy w sezonie 2020/21.

Co należy zrobić:

W celu otrzymania wyżej wymienionych świadczeń, prosimy o wiadomość mailową na adres: cegielka@tyski-sport.plktóra będzie zawierać w określonej kolejności – numer karnetu (prosimy o wysłanie zdjęcia/skanu karnetu), nazwisko, imię oraz zgodę na zamieszczenie imienia i nazwiska na koszulce meczowej domowej zawodników klubu GKS Tychy w sezonie 2020/21 (wystarczy wpisać w mailu słowo „ZGODA”).

Na informację czekamy do dnia 23 czerwca 2020 roku.

2. Kolejną opcją jest otrzymanie limitowanej edycji koszulek.  W tym rozwiązaniu, jako podziękowanie dla kibica, będzie:

a) Karnet NORMALNY i ULGOWY – przekazanie przez GKS Tychy koszulki typu „t-shirt” (1 sztuka) z kolekcji limitowanej, z nadrukiem „GKS TYCHY Mi5trz”.

b) Karnet RODZINNY – 2 sztuki koszulek.

Co należy zrobić:

W celu otrzymania wyżej wymienionego świadczenia, prosimy o wiadomość mailową na adres: tshirt@tyski-sport.pl, która będzie zawierać w określonej kolejności – numer karnetu (prosimy o wysłanie zdjęcia/skanu karnetu), nazwisko, imię oraz rozmiar t-shirt. Na informację czekamy do dnia 23 czerwca 2020 roku.

Koszulka będzie do odbioru w sklepie klubowym GKS Tychy na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7. O dacie odbioru poinformujemy Państwa osobnym  e-mailem.

3. Zwrot środków za zakup karnetu – ostatnia możliwość, to zwrot środków finansowych za zakup karnetu na podstawie dowodu zakupu. Kwota odpowiednio pomniejszona za rozegrane mecze w sezonie 2019/20:

Karnet normalny                                  zwrot kwoty brutto:    75 zł

Karnet ulgowy                                       zwrot kwoty brutto:    60 zł

Karnet rodzinny                                    zwrot kwoty brutto:  120 zł

Co należy zrobić:

W celu otrzymania wyżej wymienionego świadczenia należy przynieść KARNET oraz wypełnić formularz zwrotu wraz z ewentualnym oświadczeniem dot. zwrotu biletów bez paragonu.

Formularz zostanie opublikowany przed rozpoczęciem akcji.

Zwrot pieniężny odbędzie się w kasie Stadionu Miejskiego w Tychach. O dokładnym terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.

Podsumowując pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować za Państwa wyrozumiałość i  cierpliwość w oczekiwaniu na rozwiązania dot. karnetów Play Off.

Liczymy na Państwa wsparcie, którego świadkami byliśmy wielokrotnie, za co już z góry dziękujemy!

* W przypadku zakupu karnetów przez zakłady pracy rozliczenia będzie rozpatrywane indywidualnie


Źródło : https://gkstychy.info/hokej/