Elektryczne skutery blinkee.city w Tychach.

 


Elektryczne skutery polskiej firmy blinkee.city pojawią się w kolejnym mieście w regionie, w Tychach. Z urządzeń będzie można korzystać od 1 czerwca 2020 r.

20 ekologicznych i sanitarnie bezpiecznych elektrycznych skuterów pojawi się 1 czerwca (poniedziałek) w centralnych punktach miasta. Będą one stanowić idealne uzupełnienie oferty transportu publicznego, szczególnie teraz, gdy wracamy do zakładów pracy, a pewne ograniczenia w komunikacji miejskiej muszą pozostać. Firma blinkee.city zdecydowała się uruchomić usługę testowo, odpowiadając w ten sposób na liczne zapytania, kierowane poprzez media społecznościowe od użytkowników, którzy mieli już  możliwość korzystać z jednośladów w innych miastach. „Jesteśmy polską firmą, a naszą domeną jest technologia, więc możemy szybko reagować i  podejmować decyzje korzystne dla lokalnych użytkowników.

– Zauważyliśmy liczne zapytania o Tychy, wiec jesteśmy!  – mówi Marcin Maliszewski, ekspert e-mobliności, prezes blinkee.city.  – Korzystać z naszych elektrycznych skuterów i hulajnóg, można już w prawie 30 miastach i to nie jest nasze ostatnie słowo – dodaje.

By jeździć na skuterze elektrycznym blinkee.city należy pobrać aplikacje na telefon do zarządzania przejazdami. Jeśli ktoś już jest użytkownikiem blinkee.city w innym mieście to korzysta z tej samej apki. Skutery są dwuosobowe. W kufrzeznajdują się dwa kaski i jednorazowe czepki. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg będą mogły osoby pełnoletnie, które mają niezbędne uprawnienia i zaakceptują regulamin. Warunkiem jest też posiadanie karty płatniczej.

Skutery blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo nasi serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek.

 

Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city .

Let’s blinkee.city in Tychy!