Mateusz Pawlik będzie reprezentował GKS Tychy w rozgrywkach Polskiej Hokej e-Ligi.

 


Uwielbia podróżować, a jedną z jego pasji są gry komputerowe. Na co dzień jest dziennikarzem redakcji hokej.net, bo jak sam mówi – ”hokej i piłka, to jego główne zainteresowania. Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – Wydział Prawa i Administracji. Tak przedstawia się sylwetka nowego zawodnika Mistrzów Polski. Mateusz Pawlik będzie reprezentował GKS Tychy w rozgrywkach Polskiej Hokej e-Ligi.

Jest to dla mnie duże wyzwanie, bo oczekiwania kibiców na pewno są spore. Nigdy nie myślałem, że będą miał okazję reprezentować klub w NHL. Zawsze była to jednak bardziej zabawa, ale jak tylko pojawiła się możliwość wystartowania w turnieju, to od razu postanowiłem się sprawdzić – mówi Mateusz Pawlik, reprezentant GKS Tychy w Polskiej Hokej e-Lidze.

W rywalizacji na wirtualnej tafli wzięło udział 25 zawodników. Wśród nich znaleźli się hokeiści znani z występów w PHL, Bartłomiej Jeziorski, Kamil Lewartowski czy Mateusz Zieliński. Bezkonkurencyjny okazał się jednak Mateusz Pawlik.

W finale w decydującym trzecim meczu pokonał swojego rywala aż 10-0. Główną nagrodą w turnieju była możliwość reprezentowania GKS Tychy w Polskiej Hokej E-Lidze oraz bon o wartości 500 złotych do Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej.

Przegrany finałowego spotkania zdobył karnet na siłownię Active Point w Tychach, a brązowy medalista turnieju otrzymał podkładkę pod myszkę z logo GKS Tychy Esports.

Zapraszamy do posłuchania wywiadu z nowym zawodnikiem Mistrzów Polski.Źródło : https://gkstychy.info/hokej/