Spotkania Karolińskie – e-Koncert „Jej portret” w wykonaniu Klaudii Walencik.

 


Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz parafia bł. Karoliny zapraszają na kolejne ze Spotkań Karolińskich. Z okazji Dnia Matki usłyszymy koncert „Jej portret” w wykonaniu Klaudii Walencik przy akompaniamencie fortepianu, za którym zasiądzie Dariusz Fijak. Transmisja koncertu odbędzie się 24 maja o 18.15 na kanale YouTube TV Karolina.

W trakcie koncertu usłyszymy przede wszystkim twórczość polskich artystów, takich jak Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka. Wykonawcy postarają się odświeżyć i przypomnieć słuchaczom dobrze znane kompozycje i teksty, które w piękny sposób opowiadają o kobietach, uczuciach i relacjach.

Klaudia Walencik to dobrze znana tyszanom wokalistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Laureatka Szansy na Sukces i półfinalistka telewizyjnego show Mam Talent. Występowała gościnnie na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie i Teatru Małego w Tychach.

Dariusz Fijak – pianista sesyjny, kompozytor, aranżer, pedagog. Współpracował z plejadą polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

Transmisja koncertu odbędzie się 24 maja o godzinie 18.15 na kanale YouTube TV Karolina

Koncert odbędzie się w cyklu „Spotkań Karolińskich” organizowanych przez Ośrodek Christoforos, parafię Bł. Karoliny Kózkówny oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/