Kino Freelove znów na dużym ekranie.

 


Polski rząd zniósł kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Podczas środowej konferencji prasowej (13.05) ogłoszono, że od 18 maja swoją pracę będą mogły wznowić kina plenerowe i samochodowe, które działają w niektórych polskich miastach. Oczywiście z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Dla nas oznacza to jedno – nasza seria Kino FeeLove wraca na wielki ekran.

22 maja spotkamy się więc ponownie w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, aby wspólnie obejrzeć film pt. „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego.

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy – to emocje, które będą nam towarzyszyć podczas seansu. Główny bohater, Adaś Miauczyński, powraca do czasów swojego dzieciństwa, aby poprawić jakość swego dorosłego już życia. Podróż do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, służy temu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. Jedno jest pewne, nie można przejść obok tej produkcji obojętnie!

Ze względu na obecną sytuację oraz aby zadbać o bezpieczeństwo własne i innych, prosimy widzów o przestrzeganie następujących wytycznych:

– seans dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów (35 osób), którzy minimum na 24 godziny przed rozpoczęciem pokazu zarezerwują wolne miejsce drogą telefoniczną

– widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbica)

– należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów

 – przez cały sens widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca

– budynek MCK jest zamknięty, nie ma więc dostępu do toalety

 – widzowie proszeni są o zabranie ze sobą własnych koców (koce kinowe nie będą dostępne)


Źródło : http://kultura.tychy.pl/