Z kim zagra GKS II Tychy w nadchodzącym sezonie ?

 


Śląski Związek Piłki Nożnej poinformował w specjalnym komunikacie o kształcie ligi w sezonie 2020/21, a także wymogach wobec klubów.

Jak już wcześniej pisaliśmy, wstępna data rozpoczęcia rozgrywek to druga polowa lipca. Natomiast do 20 czerwca kluby mają czas, by potwierdzić swój udział na danym poziomie rozgrywek.

Jeśli wszystkie uprawnione do tego podmioty zgłoszą swój akces do Haiz IV ligi, to w nadchodzącym sezonie zobaczymy aż 37 drużyn. I tak 19 zespołów liczyć będzie grupa z przegranym barażu o awans do III ligi. Natomiast o jedną mniej – grupa z której drużyna awansuje na wyższy szczebel.

„Trójkolorowi” nadal będą występować w grupie drugiej. Jako beniaminkowie dołączą Unia Turza Śląska, MKS Iskra Pszczyna i LKS Orzeł Łękawica.

Pozostali rywale wg przydziału to Odra Wodzisław Śl., Unia Książenice, Drzewiarz Jasienica, LKS Czaniec, MRKS Czechowice-Dziedzice, Polonia Łaziska – z górnej polowy tabeli. A także Decor Bełk, Kuźnia Ustroń, Podbeskidzie II, Spójnia Landek, Odra Centrum, GKS Radziechowy-Wieprz, Beskid Skoczów i Wilki Wilcza.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/