E-Spotkanie z Podróżnikiem LIVE Miniwyprawy- skarby i ciekawostki okolic Krakowa.

 


Miniwyprawy – skarby i ciekawostki okolic Krakowa

18.05.2020 godz. 19.00

Zazwyczaj prezentujemy slajdy z dalekiej Azji, miejsc dość egzotycznych i będących dla wielu wymarzonymi kierunkami na wyprawę życia. Tym razem chcemy zabrać Was na magiczną wyprawę w poszukiwaniu ciekawostek blisko domu. Okolice Krakowa, Małopolska i sąsiednie województwa mają prawdziwe skarby, które tylko czekają na odkrycie. Szlak Winny, Drezyny, Źródliska, Wiślana Trasa Rowerowa, Dolinki, Parki Krajobrazowe, tajemnicze jaskinie, skały i zamki. A wszystko to dostępne w zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy samochodem, bez kupowania biletu na samolot, wielkiego pakowania i jeszcze większych kosztów. Czasem wystarczy pół dnia żeby zrobić prawdziwą wyprawę.

Dzisiaj zabieramy Was na nasze ścieżki. Jutro mamy nadzieję wytyczycie własne szlaki po najbliższej okolicy.

Prelekcja będzie dostępna przez tydzień do 25 maja do godz. 24.00 na Klub Wilkowyje MCK
O nas
Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu kasai.eu.

http://kasai.eu/ …nie tylko podróżach
Kasia, Marek i Malwinka – Od 2009 roku opisujemy swoje podróże na blogu Kasai.eu, Staramy się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie, oraz udowadniając sobie i innym, że z dzieckiem też się da wyruszyć w świat.
Więcej – http://kasai.eu/o-nas/
Nasze slajdy i wystawy – http://kasai.eu/wydarzenia/
Zapraszamy też tutaj:
Facebook – https://www.facebook.com/kasai.eu
Instagram – https://instagram.com/kasai.eu/