Policja poszukuje sprawcy potrącenia 84-latki na ul. Czystej.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia kobiety na ul. Czystej w Tychach. Poszkodowana 84-letnia seniorka w wyniku zdarzenia przewróciła się i złamała nogę. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Zwracamy się z prośbą zarówno do świadków wypadku jak i do osoby, która udzieliła pomocy poszkodowanej, o kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło w dniu 06 maja 2020 r. pomiędzy godz. 09:00- 09:30 w Tychach w rejonie ul. Czystej 35. Kierujący nieustalonym pojazdem, w nieznanych okolicznościach potrącił kobietę powodując jej upadek. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. 84-letniej tyszance pomocy udzieliła nieznana osoba, którą w szczególności prosimy o kontakt w sprawie tego zdarzenia. Okazało się, że w wyniku potrącenia seniorka doznała złamania nogi.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. 47 8551 369 lub 47 8551 363.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/