Policja poszukuje złodzieja elektronarzędzi.

 


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło w dniu 30 marca 2020r. w Tychach na ul. Kopernika. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło 30 marca 2020 roku w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Kopernika. Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch szlifierek kątowych o łącznej wartości niespełna 900 złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację.

Rysopis mężczyzny: Mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 175cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w szarą bluzę z kapturem z czerwonymi i niebieskimi elementami, ciemne spodnie dresowe, ciemne obuwie sportowe.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/