Cafe Futsal na stałe na antenie TLF TV.

 


Dla  wszystkich sympatyków Tyskiej Ligi Futsalu mamy bardzo dobre wiadomości. Program CAFE FUTSAL TLF na stałe zagości na antenie TLF TV. Ogromne zainteresowanie jakim cieszył się premierowy odcinek nie pozostawił nam innego wyboru jak tylko kontynuacja projektu.

Szał jaki zapadł zaraz po zakończeniu pierwszego odcinka przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Po zakończeniu programu odebrałem blisko 40 wiadomości z gratulacjami. To bardzo miłe i budujące. Cieszę się, że mimo długiego czasu emisji, widzowie przez całe 1,5 godziny byli z nami. W ciągu kilku następnych dni praktycznie wszystkie tyskie portale informacyjne wrzuciły wzmianki o wydarzeniu jakim był Cafe Futsal. Dzisiaj skrót z premierowego odcinka ma już na facebooku prawie 2000 wyświetleń. Skoro program został tak pozytywnie odebrany to nie pozostaje mi nic innego jak tylko jego kontynuowanie, a wszystko po to, aby jak najlepiej rozreklamować Tyską Ligę Futsalu i nadać jej jeszcze większego prestiżu” – mówi Mariusz Niemczewski – pomysłodawca i prowadzący Cafe Futsal TLF.

Już dzisiaj wiemy, że w maju zostaną wyemitowane dwa nowe odcinki. Konkretne daty zostaną jeszcze podane, ale możemy poinformować wszystkich widzów, że program będzie emitowany zawsze w niedzielę o godzinie 11:00, a czas trwania będzie oscylował w przedziale 45-60 minut.


Źródło : http://futsal-tychy.futbolowo.pl