Widzew Łódź i GKS Tychy rozegrają showmatch w FIFA 20.

 


Koronawirus to teraz temat przewodni na całym świecie. Ze względu na epidemię zostały wstrzymane m.in.: rozgrywki piłkarskie. Jednak wczoraj Polski Związek Piłki Nożnej wystosował oficjalny komunikat, w którym oznajmił, że rozgrywki w naszym kraju wrócą do gry na przełomie maja i czerwca. Jednak do tego czasu, kluby i fani muszą poradzić sobie z brakiem rozgrywek.

Kluby Ekstraklasy wpadły na organizowanie meczów pokazowych w grze FIFA 20. Przykładem może być spotkanie Wisła – Legia, które dostarczyło piłkarskich emocji wielu kibicom. Teraz jednak pierwsza i druga liga łączą siły. Widzew Łódź rozegra pokazowe spotkania przeciwko GKS-owi Tychy.

Po stronie czerwono-biało-czerwonych stanie Adam Radwański, który na co dzień broni barw klubu na boisku, a jego kompanem będzie Bartłomiej Poczobut. Pierwszy z nich miał już debiutował w rozgrywkach FIFA 20, gdy w ramach 24 kolejki drugiej ligi w spotkaniu ze Stalą Rzeszów, oba kluby zmierzyły się także na wirtualnej murawie. Po stronie pierwszoligowego zespołu w zabawie wezmą udział Kacper Piątek oraz Michał Staniucha.

“Przygotowuję się do meczu, a pomaga mi mój czteroletni syn, z którym codziennie gram w FIFĘ. Mam nadzieję, że przeciwnik z GKS-u Tychy będzie wymagający i mecz będzie stał na wysokim poziomie. Myślę, że wielu z was jak i mnie brakuje sportowych emocji dlatego zapraszam wszystkich w najbliższą niedzielę do oglądania i kibicowania mi w FIFA20” – tak do kibicowania zachęca Bartłomiej Poczobut na oficjalnej stronie Widzewa

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 26 kwietnia, o godzinie 13:10. Transmisja ze studiem przedmeczowym odbędzie się na kanałach społecznościowych Widzewa Łódź, a samo wydarzenie poprowadzi nasz redakcyjny kolega Alan “Cosanero” Kosiński, który jest reprezentantem łódzkiego klubu w grze FIFA 20.


Źródło : https://esportmania.pl/