Trenerzy Pomagają.

 


Już 25.04.2020r. o godz. 10:00 darmowa konferencja on-line z udziałem topowych Polskich Trenerów! Wystąpią – Beata Kapcewicz, Joanna Ceplin, Anna Ewa Suska, Sylwia Królikowska, Andrzej Cichocki, Jan Paweł Tomaszewski, Łukasz Nowak, Jaro Bieniecki i Łukasz Cybulski. Zobacz zapowiedź, udostępnij i zaproś znajomych.

To już druga edycja #TRENERZYPOMAGAJĄ, idei która narodziła się z intencji wsparcia, pomocy i odpowiedzialności za drugiego człowieka. W ramach akcji przeprowadzona zostanie wyjątkowa konferencja on-line dedykowana wszystkim, którzy pragną rozwijać własną świadomość i nabywać nowe kompetencje. Skierowana jest do wszystkich – do osób starszych i młodszych, pracujących zdalnie i stacjonarnie, szczepionkowców i antyszczepionkowców, etatowców, samozatrudnionych, jak i zatrudniających, którzy w tym trudniejszym dla nas okresie potrzebują wsparcia i motywacji, by działać dalej.

#TRENERZYPOMAGAJĄ to miejsce wzajemnego wsparcia. Topowi trenerzy, podejmując wspólną inicjatywę chcą pomóc i radzić jak pożytecznie wykorzystać obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz dadzą wskazówki na to, jak pokonać obawy przed konsekwencjami, które odczuje nasza gospodarka.

Jest to calkowicie nonprofit akcja podczas ktorej zbierane będą pieniądze na wsparcie tyskiego Szpitala.
Konferencja bedzie transmitowana ze strony https://www.facebook.com/TrenerzyPomagaja/

Źródło : TrenerzyPomagają