Bojszowy – czasowe zmiany tras linii nr 56, 181 i 274.

 


Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że od 20 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) do odwołania, w związku z pracami drogowymi na ul. Dąbrowa w Bojszowach, wprowadzone zostają następujące zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 56181 i 274:

  • autobusy linii 56, 181 po obsłużeniu przystanku BOJSZOWY DR. DO ŚWIERCZYŃCA pojadą ulicami Brzozową, Trzcinową, Barwną, Prostą do przystanku BOJSZOWY NOWE SZKOŁA i dalej obowiązującą trasą przejazdu, analogicznie w kierunku przeciwnym;
  • autobus linii 274 po obsłużeniu przystanku BOJSZOWY ŚWIERCZYNIEC SKLEP skręci w ulicę Sierpową, na której obsłuży przystanek BOJSZOWY NOWE PROSTA ZASTĘPCZY. Następnie pojedzie ulicami: Szkolną, Barwną, Trzcinową, Brzozową do przystanku BOJSZOWY DR. DO ŚWIERCZYŃCA i dalej obowiązującą trasą przejazdu, analogicznie w kierunku przeciwnym.

Przystanki na trasie objazdu będą obsługiwane na żądanie. W tym okresie nie będzie obsługiwany przystanek BOJSZOWY NOWE CICHY KĄCIK. Na w/w liniach mogą występować kilkuminutowe opóźnienia. Prosimy o planowanie podróży z wyprzedzeniem.


Źródło : https://rj.metropoliaztm.pl/