Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie.

 


Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie. To hasło – w związku z zawieszeniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi przez pandemię kornawirusa – towarzyszy nam już od kilku tygodni. Na początku otrzymaliśmy od Was wiele sygnałów wsparcia i gotowości do pomocy, dlatego uruchomiliśmy sprzedaż wirtualnych biletów na mecz ze Stalą Mielec. Teraz czas na drugą rundę, w której ruszamy ze sprzedażą biletów-cegiełek na spotkanie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a przy tym mamy specjalną niespodziankę dla osób, które kupiły bilety na pucharowe starcie z Cracovią!

Specjalne, wirtualne bilety można zakupić przez stronę internetową bilety.gkstychy.info. Pamiętajcie, że #TWOJENAZWISKOGRAZGKS i jest dowodem Twojego wsparcia dla Klubu!

WAŻNE! Jeśli nie posiadasz zweryfikowanego konta w naszym systemie biletowym, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 519 687 588 (pon-pt, godz. 9:00 – 16:00).

Miejsce na koszulkach meczowych czeka właśnie na Was!

Jeśli zdecydujecie się na zakup wirtualnych biletów na mecz ze Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, to Wasze nazwiska pojawią się na trykocie w których nasi piłkarze będą występować w sezonie 2020/21! Cena biletu/cegiełki wynosi 30 zł. Każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę wejściówek. Koszulkę oczywiście będzie można zakupić w sklepie klubowym GKS Tychy, mieszczącym się na Stadionie Miejskim.

INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE KUPIŁY BILETY NA MECZ 1/4 FINAŁU TOTOLOTEK PUCHARU POLSKI Z CRACOVIĄ (10.03)
Wychodząc naprzeciw zapytaniom osób, które kupiły bilety na pucharowe starcie, a które ostatecznie odbyło się bez udziału publiczności informujemy o możliwości zaliczenia ceny biletu na mecz GKS Tychy – Cracovia na poczet biletu-cegiełki przy jednoczesnej dopłacie do pełnej kwoty za jedną cegiełkę (PRZYKŁAD: jeśli kupiłeś bilet na mecz GKS Tychy – Cracovia w cenie 25 zł, to zaliczając tę kwotę na poczet biletu-cegiełki, należy jeszcze dopłacić 5 zł). W takiej sytuacji późniejszy zwrot ceny biletu na mecz GKS Tychy – Cracovia nie będzie możliwy.

Specjalne, wirtualne bilety można zakupić przez stronę internetową bilety.gkstychy.info. Pamiętajcie, że #TWOJENAZWISKOGRAZGKS i jest dowodem Twojego wsparcia dla Klubu!


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/