Zespół Poradni Specjalistycznych Nr 1 w Tychach prosi o pomoc.

 


Zespół Poradni Specjalistycznych Nr 1 w Tychach Sp. z o.o.  zwraca się do mieszkańców naszego województwa z prośbą o pomoc w zakupie niezbędnych materiałów ochrony osobistej dla personelu tj. maseczek, fartuchów, kombinezonów, przyłubic, rękawiczek i środków  do dezynfekcji.

Leczymy pacjentów od 45 lat.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Wykonujemy ok 100 tysięcy porad rocznie.

Prowadzimy kompleksowe leczenie od pierwszej porady do zakończenie rehabilitacji.

Jesteśmy ostatnim podmiotem, który prowadzi jeszcze na terenie Tychów  działalność w zakresie ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej w formie bezpośredniego przyjmowania pacjentów (również z miejscowości ościennych i województwa śląskiego), nie ograniczając się wyłącznie do teleporad, gdyż inne podmioty zawiesiły prowadzenie działalności w tym obszarze. Jednocześnie chcemy podkreślić, że nasza spółka prowadzi działalność obejmującą bardzo szeroki zakres poradni specjalistycznych, w tym takich, w których osobisty kontakt z pacjentem jest niezbędny, jak np. poradnie chirurgiczne dla dorosłych i dzieci –JEDYNE W MIEŚCIE !!!  poradnia urazowo-ortopedyczna i okulistyczna, w których również przyjmowane są dzieci.

Pozostajemy w bezpośredniej lokalizacji z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Tychach prowadzonym przez Megrez Sp. z o.o., który został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. W związku z czym niemożliwym jest uzyskanie przez pacjentów specjalistycznych porad w izbie przyjęć tego szpitala, dlatego pacjenci mogą uzyskać świadczenie w tym zakresie jedynie naszej placówce.

W trosce o dobro pacjentów podejmujemy wszelkie starania, aby proces udzielenia świadczeń zdrowotnych był jak najmniej ograniczony, a jednocześnie bezpieczny. Niemniej jednak spotykamy się z ogromnymi trudnościami w nabyciu środków ochrony osobistej oraz płynów dezynfekcyjnych, bądź oferowaniem ich w bardzo wysokich cenach, NA KTÓRE NAS PO PROSTU NIE STAĆ !!!

Wobec powyższych okoliczności zwracamy się z gorącą prośbą o udzielenie wsparcia w granicach Państwa możliwości.

Pozostajemy z poważaniem, licząc na pomoc w przedstawionym temacie, jednocześnie z góry dziękując na wszelkie zaangażowanie.  


Źródło : https://pomagam.pl/