Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ul. Mikołowskiej z ul. Dojazdową. Nieznany kierujący samochodem marki Ranault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. Zwracamy się z prośbą do osób, które były jej świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Do zdarzenia doszło w dniu 10.03.2020r. około godz. 14.30 w Tychach na ul. Mikołowskiej, skrzyżowanie z ul. Dojazdową. Nieznany kierujący samochodem osobowym marki Renault o początkowym nr rej. SMI….koloru beżowego, wyjeżdżając na ul. Mikołowską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej w kierunku Mikołowa kierującej pojazdem marki Volkswagen Passat o nr rej. SK 81… Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia w stronę Mikołowa.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 47 8551296.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/