Kup wirtualny bilet na mecz ze Stalą Mielec. Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie.

 


Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie. To hasło będzie najprawdopodobniej towarzyszyło nam w najbliższych tygodniach. Klub zawsze mógł liczyć na swoich wiernych i oddanych kibiców. Wspólnie przeżyliśmy już wiele trudnych chwil, ale zawsze wychodziliśmy z nich zwycięsko. Teraz ponownie prosimy Was o pomoc. Stawka tego meczu jest jednak inna niż zazwyczaj. Trybuny Stadionu Miejskiego muszą świecić pustkami. To bardzo smutny widok, ale wiemy, że obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich.  W ostatnich dniach otrzymujemy od Was jednak wiele sygnałów wsparcia i gotowości do pomocy. W takich chwilach jesteśmy wielką „Trójkolorową” rodziną.

Miejsce na koszulkach meczowych czeka właśnie na Was!

Jeśli zdecydujecie się na zakup wirtualnych biletów na mecz ze Stalą Mielec, to Wasze nazwiska pojawią się na trykocie w których nasi piłkarze będą występować w sezonie 2020/21! Cena biletu/cegiełki wynosi 30 zł. Każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę wejściówek. Koszulkę oczywiście będzie można zakupić w sklepie klubowym GKS Tychy, mieszczącym się na Stadionie Miejskim.

Specjalne, wirtualne bilety można zakupić przez stronę internetową bilety.gkstychy.info. Pamiętajcie, że #TWOJENAZWISKOGRAZGKS i jest dowodem Twojego wsparcia dla Klubu!

WAŻNE! Jeśli nie posiadasz zweryfikowanego konta w naszym systemie biletowym, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 519 687 588 (pon-pt, godz. 9:00 – 16:00).


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/