Najlepsi zawodnicy Tyskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020.

 


Najlepszym zawodnikiem Tyskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020 został Maciej Kocztorz z Prawników. Za jego plecami po bardzo wyrównanej walce uplasował się kolega z zespołu – Michał Różycki. Stawkę najlepszych zawodników uzupełnił Bartek Rutkowski z Piwkarzyków, który w Plebiscycie zajął 3 miejsce.

Maciej Kocztorz najlepszym zawodnikiem w sezonie 2019/2020

 

Najlepszym bramkarzem Tyskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020 został Krzysztof Błasiak z Piwkarzyków, który całkowicie zdominował Plebiscyt. Drugie miejsce w głosowaniu kapitanów wszystkich drużyn zajął Mariusz Niemczewski (Piłkarscy Emeryci), a trzecie Dawid Bilski z Prawników.

Krzysztof Błasiak najlepszym bramkarzem w sezonie 2019/2020

 

Michał Różycki po raz drugi z rzędu został Królem Strzelców Tyskiej Ligi Futsalu. Kapitan Prawników zdobył w tym sezonie aż 31 bramek co daje kapitalną średnią 1,8 gola na mecz. Popularny „Pcheła” przed rokiem jeszcze w barwach Matadora 25 razy wpisywał się na listę strzelców co dobitnie pokazuje, że jest jednym z najlepszych zawodników w historii TLF-u. Godny odnotowania jest również fakt, że Michał Różycki rozegrał wszystkie mecze w tym sezonie. Takim osiągnięciem może pochwalić się jeszcze wyłącznie Jan Zaczyński z Jesion.


Źródło : http://futsal-tychy.futbolowo.pl