Zmiany w tyskim GKS-ie przed pucharowym meczem z Cracovią.

 


Z Ryszardem Komornickim w roli trenera tyszanie powalczą w ćwierćfinale Pucharu Polski. Wtorkowym rywalem GKS Tychy będzie zespół Cracovii. Dla drużyny z Tychów będzie to pierwszy od ponad 40 lat występ na tym poziomie rozgrywek.

– Na pewno nie jest łatwo. Przez ostatnie dwie noce nie spałem najlepiej – przyznaje tymczasowy trener GKS Tychy, Ryszard Komornicki. Zaznacza, że w meczu z Cracovią najważniejsza będzie organizacja gry w obronie. – Choć chcemy grać także ofensywnie – podkreśla.

Oprócz Ryszarda Komornickiego, w sztabie szkoleniowym są także m.in. Tomasz Horwat, Tomasz Rogala, Leszek Simiłowski. Wkrótce do tego grona dołączyć ma także Jarosław Zadylak, koordynator grup młodzieżowych GKS Tychy i trener zespołu U17.

Poza Ryszardem Tarasiewiczem, klub pożegnał się także z Marcinem Kowalczykiem (kontrakt z 34-letnim zawodnikiem został dziś rozwiązany za porozumieniem stron).

Mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski GKS Tychy-Cracovia zostanie rozegrany we wtorek, 10 marca na Stadionie Miejskim w Tychach. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 18:00.Źródło : https://www.radioexpress.pl/