Policja poszukuje świadków pobicia.

 


Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie pobicia. Trzech nieznanych sprawców w autobusie podczas kontroli biletów miało, pobić dwóch kontrolerów. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

W toku postępowania ustalono, że pokrzywdzeni około godziny 10:20 dokonywali kontroli biletów w autobusie linii 696. Podczas kontroli biletów w dniu 12 grudnia 2019r. trzech młodych mężczyzn, nie posiadających biletów dokonało pobicia dwóch kontrolerów, powodując u nich obrażenia ciała poniżej 7 dni. Zdarzenie miało miejsce w rejonie przystanku autobusowego przy stadionie miejskim. Wszyscy trzej sprawcy byli w wieku 20-30 lat. Jeden z nich posiadał na twarzy ciemny kilkudniowy zarost.

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i sprawców pilnie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46 lub przekazanie informacji na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 032 325 63 37, 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/