Komunikacja miejska – zmiany na liniach 131 i L.

 


Zarząd Transportu Metropolitalnego uprzejmie informuje, że od dnia 20 stycznia 2020 r. (poniedziałek) do odwołania, w związku z pracami drogowymi na ul. Dzwonkowej w Tychach, wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 131 i L.

  • Linia 131: w kierunku Tychy Marii Konopnickiej, po obsłużeniu przystanku Tychy Wartogłowiec Szkoła autobus pojedzie ul. Cmentarną do ul. Oświęcimskiej i ul. Jaskrów na przystanek Tychy Wartogłowiec Kościół i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.
    W kierunku Tychy Sportowa, po obsłużeniu przystanku Tychy Wartogłowiec Kościół autobus pojedzie ul. Jaskrów do ul. Oświęcimskiej i ul. Cmentarnej do przystanku Tychy Wartogłowiec Szkoła i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Linia Lw kierunku Tychy Czułów Narcyzów, po obsłużeniu przystanku Tychy Wartogłowiec Skotnica autobus pojedzie ul. Cmentarną do ul. Oświęcimskiej i ul. Jaskrów na przystanek Tychy Wartogłowiec Kościół i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.
    W kierunku Tychy Barwna Cmentarz, autobus po obsłużeniu przystanku Tychy Wartogłowiec Kosciół pojedzie ul. Jaskrów do ul. Oświęcimskiej i ul. Cmentarnej do przystanku Tychy Wartogłowiec Skotnica i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.

Prosimy o planowanie podróży z uwzględnieniem powyższych zmian.


Źródło : https://rj.metropoliaztm.pl/