PHL : Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:3

Emocji nie brakowało w spotkaniu 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Unia Oświęcim prowadziła 2:0, w kolejnej tercji tyszanie wyrównali i na początku ostatniej odsłony wyszli na prowadzenie. Do zgarnięcia kompletu punktów zabrakło jedynie sekundy! Gospodarze doprowadzili do dogrywki, która nie przyniosła rozstrzygnięcia. W serii rzutów karnych wyraźnie lepsi okazali się zawodnicy z Oświęcimia, którzy wygrali ten pojedynek 4:3. Mimo porażki trójkolorowi nadal pozostali liderem ligowej tabeli.

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:3 (2:0, 0:2, 1:1)
1:0 Klemen Pretnar – Sebastian Kowalówka – Gregor Koblar (08:14) 5/4
2:0 Łukasz Krzemień – Damian Piotrowicz – Dominik Raska (10:08)
2:1 Michael Cichy – Alex Szczechura – Christian Mroczkowski (24:36)
2:2 Bartłomiej Pociecha – Peter Novajovsky – Christian Mroczkowski (29:36) 5/4
2:3 Jarosław Rzeszutko – Peter Novajovsky – Adam Bagiński (42:51)
3:3 Klemen Pretnar – Alexei Trandin – Luka Kalan (59:59)
4:3 Patrik Luza (decydujący rzut karny)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Yeronau, Novajovsky; Galoha, Komorski, Klimenko – Pociecha, Ciura; Mroczkowski, Cichy, Szczechura – Kotlorz, Bryk; Kogut, Galant, Jeziorski – Tuhkanen, Witecki, Bagiński, Rzeszutko, Gościński.