Styczeń 2020 w Underground Pub.

 


Na kalendarzach mamy już 2020 rok, więc czemu by nie przywitać go w rytmach dobrej muzyki na klubowych koncertach? Idealne okazje do tego znajdziemy przykładowo w tyskim Klubie Underground, w którym w styczniu odbędzie się kilka bardzo ciekawych imprez!

11 stycznia 2020 – 28 Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawita w styczniu także do Tychów! Na deskach Undergroundu w szczytnym celu wystąpią takie kapele jak 032, Cukier, Moleskin, Warhlack oraz GalHan. Czymże jednak byłby finał WOŚP bez dawania? Jak przeczytać możemy na oficjalnym wydarzeniu:

“Nieodłącznym elementem Finału jest aukcja, a skoro tak, to zapraszamy wszystkich do współpracy! Jeśli prowadzicie działalność i możecie przekazać vouchery, przedmioty i usługi, albo pięknie rysujecie, malujecie, rzeźbicie i cały ten artyzm możemy zlicytować, a może znacie kogoś, kto chciałby coś przekazać? Dawajcie znać w wiadomości prywatnej, tagujcie znajomych w komentarzach, czy na zdjęciu! Ostatni finał był pełen zjawiskowych gadżetów, niech i ten będzie równie okazały!”

18 stycznia 2020 – Punk Fest

W trzeci piątek stycznia, Underground zmieni się w Śląską stolice muzyki punkowej. Wtedy to bowiem, w klubie odbędzie się impreza spod szyldu “Punk Fest”. Podczas festiwalu na scenie zaprezentuje się pięć grup – Szarańcza, Smoleńsk, Na Zewnątrz, Punk Brothers oraz Dekolt. Bilety na koncert zakupić można już w przedsprzedaży w cenie 27 złotych. Możliwy będzie także zakup wejściówki w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy do 30 złotych.

24 stycznia 2020 – Kleszcz X Opał

24 stycznia do Undergrounda wpadną natomiast raperzy – Kleszcz oraz Opał. Muzycy wykonają na scenie specjalnie przygotowany wspólny program. Ponadto, jak zapewnia organizator koncertu:

Artyści‌ ‌MaxFlo‌ ‌&‌ ‌Brain‌ ‌Dead‌ ‌Famili‌ ‌oprócz‌ ‌swoich‌ solowych‌ ‌numerów‌ ‌zaprezentują‌ ‌Wam‌ ‌ich‌ ‌wspólny‌ projekt‌ ‌7G, którego‌ ‌premiera‌ ‌zapowiedziana‌ ‌jest‌ ‌na‌ ‌przyszły‌ ‌rok.‌ ‌ Będzie‌ ‌więc‌ ‌to‌ ‌jedyna‌ ‌szansa‌ ‌, by‌ ‌usłyszeć‌ ‌album‌ ‌jeszcze‌ ‌przed‌ ‌oficjalną‌ ‌premierą.‌

Show będzie jednym z przystanków podczas trasy “DζIWΠΨ JΣSΤ ΤΣΠ ŚWIλΤ ΤOUΓ“. Wejściówki na koncert zakupić możecie już w przedsprzedaży. Koszt pojedynczego biletu wynosi 30 złotych.

25 stycznia – Andrzej Nowak i Złe Psy

Koncertowy styczeń w tyskim Undergroundzie zamknie występ Andrzeja Nowaka i jego Złych Psów. Grupa zawita na Śląsk w ramach specjalnej trasy koncertowej, podczas której świętuje 20-lecie swojego istnienia. Po koncercie spodziewać można się zatem przekrojowej setlisty, w której znajdziemy największe przeboje kapeli. Bilety w cenie 35 złotych kupić można już między innymi za pośrednictwem portalu biletyna.pl.


Źródło : https://kulturalnemedia.pl/