Wylicytuj koszulkę i wesprzyj odbudowę lodowiska w Japonii.

 


Jeden z naszych graczy – Denis Akimoto zaangażował się w dużą akcję charytatywną. Jeżeli chcecie wejść w posiadanie koszulki z Champions Hockey League oraz krążka, którym Denis strzelił swojego pierwszego gola w CHL lub koszulki retro z SuperPucharu Polski to musicie wziąć udział w licytacji.
We wrześniu tego roku w mieście Chiba przeszedł tajfun, który spowodował ogromne straty. Zniszczeniu uległo również lodowisko, jedyne w mieście. W tym momencie wiele drużyn straciło miejsce do treningów jak i rozgrywania meczów. Władze miasta twierdzą że na odbudowę potrzeba około roku czasu.
W Japonii działa organizacja „Red feather community”, która pomaga wszystkim ludziom. Wszystkie działania pomagają znaleźć wolontariuszy oraz środki finansowe na pomoc potrzebującym.
Denis Akimoto z pomocą swoich kolegów z drużyny przeznaczył na licytację dwa wyjątkowe przedmioty! Koszulkę Champions Hockey League wraz z krążkiem. Bardzo wyjątkowym krążkiem, bowiem właśnie nim Akimoto w 12 minucie otworzył wynik spotkania przeciwko Djurgarden Sztokholm. Wylicytować można także koszulkę z Superpucharu Polski, który tyszanie na początku września wywalczyli po raz trzeci w historii. Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane społeczności „Red feather community”. Denis próbuje pomóc nie tylko w odbudowie lodowiska, ale wspiera również wszystkich, którzy stracili swoje domy.
Koszulka oraz krążek CHL >LINK<
Koszulka z SuperPucharu Polski >LINK<
Niestety aukcje są prowadzone jedynie w języku japońskim. Wspólnie z Denisem możemy pomóc w procesie licytacji.
 
„Z tej stony Denis Akimoto i Bartek Ciura, witamy wszystkich fanów hokeja! We wrześniu w Japonii miały miejsce jedne z dwóch największych tajfunów w historii. Wiele osób ucierpiało oraz straciło swoje domy. Zniszczeniu uległo również lodowisko w prefekturze Chiba. W związku z tym, że dorastałem w Japonii i jestem zawodnikiem reprezentacji tego kraju chciałbym rozpocząć aukcję charytatywną oraz pomóc odbudować lodowisko. Z pomocą kolegów oraz klubu przekazuję na aukcję dwie koszulki hokejowe. Jedna z koszulek pochodzi z Superpucharu Polski, a druga z rozgrywek Champions Hockey League. Dodatkowo do licytacji koszulki z CHL dołączam krążek, którym strzeliłem swoją pierwszą bramkę w tych rozgrywkach w spotkaniu przeciwko Djurgarden Sztokholm.
Aukcja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa przez tydzień. Wszystkie wpływy zostaną przekazane na cele charytatywne dla osób dotkniętych tajfunem oraz odbudowę lodowiska w Japonii. Tylko dzięki wzajemnemu wsparciu możemy pomagać. Z pozdrowieniami Denis Akimoto i Bartek Ciura.”

Źródło : http://gkstychy.info/hokej/