Hokejowy Puchar Polski w Tychach.

 


Stadion Zimowy już po raz piąty będzie areną zmagań czterech najlepszych drużyn w kraju. Rok temu obiekt przy de Gaulle był również gospodarzem rozgrywek.Turniej odbędzie się tradycyjnie w dniach 27-28 grudnia. Transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi TVP Sport.  Mistrzowie Polski wystąpią w drugim półfinale. Początek meczu jest zaplanowany na 17:45.

– Bardzo się cieszymy, że turniej finałowy ponownie zorganizujemy w Tychach. GKS jest najbardziej utytułowanym klubem w tych rozgrywkach. Spotkania rozgrywane w naszym mieście są gwarancją wysokiej frekwencji i znakomitej atmosfery na trybunach. Oczywiście naszym celem jest zdobycie Pucharu Polskim już po raz dziewiąty w historii– mówi Krzysztof Woźniak,  prezes Tyski Sport S.A.

– Podpisaliśmy umowę z jednym z najbardziej hokejowych miast w Polsce. Tychy już w ostatnim roku znakomicie wywiązały się z roli współorganizatora, dlatego po raz kolejny obdarzyliśmy ich zaufaniem. Stadion Zimowy jest również najlepszym obiektem do przeprowadzenia transmisji. Bez wątpienia widzowie TVP Sport będą mogli liczyć na doskonały przekaz- dodaje Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i PHL.

W turnieju finałowym zagrają cztery najlepsze drużyny w lidze. Na wyłonienie wszystkich uczestników kibice będą musieli poczekać do zakończenia drugiej rundy.

TERMINARZ FINAŁU PUCHARU POLSKI:

PÓŁFINAŁ: 14:30
II PÓŁFINAŁ: 17:45

FINAŁ: 16:30


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/