Dzień Talentu na Stadionie Miejskim.

 


Młodzi zawodnicy z całego regionu mogą zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności przed profesjonalistami. Na tych, którym marzy się futbolowa przyszłość, czeka GKS Tychy. W tym celu, przy ul. Edukacji, dwukrotnie odbędzie się Dzień Talentu.

– Naszym celem jest zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu. Nie ukrywamy też, że chcemy budować nasz klub na zawodnikach z Tychów i okolic. Dlatego organizujemy Dzień Talentu – tłumaczy Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

Dzień Talentu zostanie zorganizowany w dwóch odsłonach. Pierwsza odbędzie się 16 listopada (dla roczników 2008/2009/2010/2011). Z kolei druga – 7 grudnia (dla roczników 2005/2006/2007).

– Nagrodą będzie bilet na obóz sportowy organizowany przez nasz klub w pierwszym tygodniu ferii. Treningi odbędą się na terenie Stadionu Miejskiego w Tychach z udziałem zawodników pierwszego zespołu GKS Tychy oraz wykwalifikowanej kadry trenerskiej – dodaje Krzysztof Trzosek.

Na obóz szkoleniowy zostanie zaproszonych 20 najlepszych zawodników. Ponadto każdy uczestnik i jego opiekun otrzymają zaproszenie na najbliższy mecz GKS Tychy rozgrywany na Stadionie Miejskim.

Każdy uczestnik Dnia Talentu otrzyma certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu oraz w późniejszym terminie swój profil piłkarski opracowany przez sztab trenerski GKS Tychy.


Źródło : https://www.radioexpress.pl/