Kalendarz na 2020 rok Śląskich Motocyklistek.

 


W piątek, 8 listopada miała miejsce premiera najnowszego kalendarza na 2020 rok. Przygotowały go Śląskie Motocyklistki. Na zdjęciach zobaczymy szybkie motocykle i piękne kobiety, które zrzuciły z siebie skórzane kurtki. Najważniejszy jest jednak szczytny cel projektu.

Aż 700 kalendarzy sprzedały Śląskie Motocyklistki w dniu premiery kalendarza na 2020 rok. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

– Jesteśmy bardzo zaskoczone. Cieszy nas, że kalendarz spotkał się z tak dobrym odbiorem. Chodzi nam przede wszystkim o to, żeby zrobić cod dobrego dla innych. Przy okazji mogliśmy też sprawdzić swoje siły w modelingu, chociaż żadne z nas modelki – mówi Kasia Pietraszewska, jedna ze Śląskich Motocyklistek.

Kalendarz na 2020 rok to już czwarty tego typu projekt Śląskich Motocyklistek. W poprzednich trzech edycjach kalendarza dziewczynom ponad 85 tysięcy złotych, która w całości została przekazana na cele charytatywne. Wsparły wówczas m.in. noworodki ze Szpitala Miejskiego w Sosnowcu czy kobiety z tyskiego szpitala chore na raka.Źródło : https://www.eska.pl/