Anna, Elsa i Olaf na wielkim ekranie Multikina – już dziś kup bilety na „Krainę lodu 2”.

 


Po sześciu latach studio Walta Disneya prezentuje „Krainę lodu 2” – kontynuację jednego ze swoich najbardziej spektakularnych animowanych hitów. Film będzie miał premierę 22 listopada br., a bilety w ramach przedsprzedaży w kinach sieci Multikino są dostępne już od 8 listopada br.

Anna, Elsa, Olaf i reszta bohaterów wracają w kontynuacji jednego z najbardziej spektakularnych animowanych hitów. „Kraina lodu” sprawiła, że dzieci na całym świecie poczuły, iż „mają tę moc”. Młodsi i starsi kinomani pokochali głównych bohaterów, szczególnym uczuciem darząc Olafa, nieporadnego bałwanka o złotym sercu. Film stał się popkulturowym fenomenem i do dziś jest wspominany jako jedna z najlepszych bajek Disneya. Już 22 listopada zadebiutuje „Kraina lodu 2″, czyli dalszy ciąg przygód sióstr Anny i Elsy oraz ich przyjaciół: wspomnianego już Olafa, dzielnego Kristoffa oraz niegodziwego Hansa.

Fani pierwszej części odliczają dni do premiery „Krainy lodu 2”. Dla wszystkich chcących obejrzeć animację jak najwcześniej Multikino przygotowało przedsprzedaż biletów na premierowe seanse.

Od 8 listopada br. bilety na „Krainę lodu 2” do sieci Multikino można kupić w kasach kinowych, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.