Kino FreeLove „Zabawa Zabawa”.

 


Miejskie Centrum Kultury – 8 listopada 2019 r., godz. 19:00

Zabawa, zabawa i… po zabawie.

Listopadowe Kino FreeLove, na które zapraszamy do naszej do Sali Kameralnej 8 listopada o 19.00, poruszy temat kobiet na zakręcie.

Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska wcielają się w rolę bohaterek, których życie tylko z pozoru jest normalne, pełne sukcesów zawodowych. Pod powierzchnią kariery kryją się problemy i zbliżanie się do granicy, z której nie ma odwrotu.

Trzy historie, coraz mocniejsze drinki, Teresa, Magda i Dorota oraz ich partnerzy przeżywający rodzinne dramaty z alkoholem i odwykiem w tle – to składa się na film Kingi Dębskiej „Zabawa Zabawa”.

W produkcji z 2018 roku zobaczymy wspomniane Agatę Kuleszę, Dorotę Kolak oraz obiecującą Marię Dębską oraz m.in. Marcina Dorocińskiego, Mirosława Bakę i Mariana Dziędziela.

„Zabawa, Zabawa” to kolejna ciekawa propozycja Kingi Dębskiej kojarzonej z filmem „Moje córki krowy”, nagrodzonym w bieżącym roku nagrodą publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera oraz specjalnymi wyróżnieniami aktorskimi dla głównych bohaterek filmu.

Zapraszamy na seans 8 listopada o godzinie 19.00 do Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, ul. Boh. Warszawy 26.

Wstęp wolny.


Źródło : http://umtychy.pl/