Podsumowanie 2 kolejki TLF.

Za nami 2 seria gier w której zwycięstwa odnosili faworyci. Niedzielną kolejkę otworzył pojedynek Hapoelu Beer Kebab z Magną Formpol. Beniaminek wygrał to spotkanie 4:1, a pierwsze skrzypce rozegrał w nim Rafał Dąbrowski którego trzy gole zagwarantowały Formpolowi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Z kolei Hapoel rozegrał drugi mecz z rzędu bez swojego lidera – Grzegorza Migdała i drugie spotkanie przegrał. Losy tego meczu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie, kiedy to FORMPOL zdobył dwie bramki i przechylił losy spotkania na swoją korzyść. Niestety w samej końcówce doszło do niepotrzebnych nerwów, przez co HBK kończyło mecz w osłabieniu po czerwonej kartce, którą ujrzał Mateusz Dudek. Ekipa z Bierunia Starego cały czas czeka zatem na swoje premierowe punkty w tym sezonie.

W drugim meczu Bad Boys przez całe spotkanie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i pewnie pokonali Prawników 7:2. Spotkanie lepiej zaczęli Ci drudzy, którzy w 3 minucie za sprawą Grzegorza Lechowicza dość niespodziewanie objęli prowadzenie. Strata bramki podziałała na BB niczym kubeł zimnej wody i od tego momentu na parkiecie rządzili już tylko Źli Chłopcy, którzy w pewny sposób dopisali na swoje konto 3 punkty.

Rozczarowujące było trzecie spotkanie w którym Piwkarzyki mierzyli się z Jesionami. Ekipa Jesion po raz drugi w tym sezonie przystąpiła do meczu w mocno okrojonym składzie, przez co praktycznie jeszcze przed rozpoczęciem meczu była skazana na porażkę. Wicemistrzowie TLF nie zmarnowali okazji i pewnie wygrali 4:1. Ozdobą spotkania była pięknej urody bramka na 1:0 zdobyta przez Michała Cebulę z Piwkarzyków.

Na zakończenie 2 kolejki Piłkarscy Emeryci zmierzyli się z Multi Polymers. Beniaminek dzielnie bronił się do 24 minuty, kiedy to Rafał Ogrodowczyk rozwiązał worek z bramkami. Ostatecznie Emeryci wygrali to spotkanie 3:0, ale mimo porażki trzeba pochwalić zespół MP, który stworzył sobie kilka świetnych okazji. Zaporą nie do przejścia był jednak tego dnia Jarosław Zabraniak. Bramkarz Emerytów w kilku sytuacjach świetnie interweniował i głównie dzięki niemu PE nie stracili tego dnia żadnej bramki.

Dzięki większej ilości strzelonych goli, fotel lidera objęli Bad Boys, którzy obok Piwkarzyków są jedynymi zespołami z kompletem punktów.