Historia która porusza serca – „Maraton Pokoleń”.

 


Maraton Pokoleń to historia wnuka z dziadkiem poruszającym się na wózku, którzy rzucili życiu wyzwanie. Wyzwanie biegu po lepsze jutro. Mają na swoim koncie wspólne półmaratony i maraton. Ta książka zawiera historię zza kulis, której dotychczas nigdzie nie ujawniali. Z czym zmagali się podczas przygotowań do maratonu? Jak wyglądała ich wspólna podróż? Od czego się to wszystko zaczęło oraz jak zrealizowali to, co na pozór wydaje się niemożliwe?

Międzypokoleniowa więź, która łamie bariery niepełnosprawności i tego, co wydaje się niemożliwe. Chociaż dzieli ich 61 lat, to dla nich nie problem. Jeśli dotychczas myślałeś, że wiek i niepełnosprawność to ograniczenia, to byłeś w błędzie.

Marek wraz z Wieśkiem udowadniają, że pomimo kłód rzucanych pod nogi można nie tylko aktywnie spędzać czas, a nawet biegać maratony. Cała Polska inspiruje się ich przykładem.

Poznaj ich historię oraz przepis na to jak realizować swoje najbardziej zwariowane pomysły.

Książka zawiera:

  • Szczerą do bólu historię GrandpaGang
  • Praktyczne porady treningowe
  • Praktyczne porady dietetyczne
  • Praktyczną wiedzę przekazaną przez organizatorów największych półmaratonów i maratonów w kraju
  • Know How GrandpaGang – jak zrealizować najbardziej szalony pomysł życia (od planu, przez wykonanie, aż do rzeczywistych rezultatów)
  • Wypowiedzi osób współtworzących GrandpaGang – trenerzy, konstruktorzy wózka, partnerzy, redaktorzy, przyjaciele, rodzina
  • i wiele więcej…

Marek Wendreński i Wiesław Kaczor z Tychów to, najprościej mówiąc, wnuk i dziadek, których łączy pasja życia. Kiedy Marek miał cztery lata, dziadek uczył go jeździć na rowerze. Dziś schemat pozostał ten sam: jeden znowu pcha drugiego, jednak role się zmieniły – teraz to Marek staje za wózkiem inwalidzkim pana Wiesława. I razem startują, nawet w maratonie!

Oficjalna premiera książki „Maraton Pokoleń” odbędzie się podczas 23 Międzynarodowych Targów Książki na dniach 24-27 października.

Książkę można już nabyć w przedsprzedaży na www.MaratonPokolen.pl