Multiintegra partnerem sportowym GKS Tychy.

 


To ma być najkrótsza droga do pierwszej drużyny i najlepsza możliwość do rozwoju. Od przedszkolaka aż do zespołu U19– tak będzie teraz wyglądać szkolenie przy Edukacji 7. Fundacja Multiintegra została partnerem sportowym GKS Tychy. Dzięki podpisaniu umowy w strukturach klubu trenuje teraz ponad 300 młodych zawodników.

– Chcemy im stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju ich talentu. Nie możemy zapominać już o pierwszym etapie w którym swoją przygodę z piłką rozpoczynają dzieci  w wieku czterech lat. Bardzo mocno zależało mi na stworzeniu pełnego procesu szkoleniowego klubie. Mając w naszych strukturach grupę przedszkolaków i klasy wczesnoszkolne możemy mówić o zamknięciu piramidy. Teraz każdy młody chłopiec z Tychów i okolic będzie miał szansę przejść przez wszystkie szczeble grup młodzieżowych w klubie i na końcu dostać się do kadry pierwszego zespołu. Na efekty na pewno będziemy musieli poczekać, ale już teraz dzieci i ich rodzice skorzystają na zmianach–  mówi Leszek Bartnicki, prezes KP GKS Tychy.

Fundacja Multiintegra szkoli dzieci od czwartego roku życia. Wszystko rozpoczyna się już od projektu „Młode Wilki” w ramach którego trenują przedszkolaki. Następnym etapem są zajęcia dla dzieci klas wczesnoszkolnych, 1-3. Podopieczni fundacji będą teraz mieli możliwość m.in trenowania pod okiem trenerów GKS Tychy oraz cyklicznych spotkań z piłkarzami pierwszego zespołu.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/