„Psi patrol” za darmo podczas Poranków w Multikinie.

 


W najbliższy weekend 19 i 20 października w sieci Multikino w ramach Poranków najmłodsi kinomani zobaczą „Psi patrol”. Dla posiadaczy karty Rodzina do Kina pokazy Poranków w tych dniach będą darmowe! W sobotę i w niedzielę seanse rozpoczną się o 10:30. Darmowe bilety na Poranki można nabyć wyłącznie w kasie kina po okazaniu lub zakupie karty Rodzina do Kina.

 

„Psi patrol” to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych animacji dla najmłodszych dzieci. Serial opisuje przygody ośmiorga bohaterskich szczeniąt, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem bez wahania ruszają na pomoc zwierzakom w potrzebie. Każdy w piesków ma swoje indywidualne cechy oraz wyjątkowy ekwipunek, który zawsze sprawdza się podczas akcji specjalnych. Wszystko pokazane jest z humorem, bajki zawsze kończą się dobrze, a dzieci przy okazji zabawy uczą się odpowiedzialności.

Karta Rodzina do Kina uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Dzięki karcie każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Do zobaczenia w Multikinie na pokazach bohaterskich psiaków!