1 LM : GKS Tychy – Energa Kotwica Kołobrzeg 86:83

Kolejne zwycięstwo w 1 lidze koszykarzy odniósł GKS Tychy. W pierwszej połowie podopieczni Tomasza Jagiełki wypracowali sobie na tyle bezpieczną przewagę, że po zmianie stron za zadanie mieli jedynie ją utrzymać. Trzecia kwarta była bardzo wyrównana, ale w ostatniej goście rzucili wszystkie siły na szalę i zaczęli gonić. Pomimo wygranej czwartej ćwiartki aż 36:23, graczom z Kołobrzegu nie udało się jednak odnieść wygranej, gdyż wcześniejsze straty były zbyt duże.

GKS Tychy – Energa Kotwica Kołobrzeg  86:83 (16:11, 25:15, 22:21, 23:36)

GKS: Szymczak 15, Karpacz 13, Wrona 13, Jankowski 12, Kulon 11, Majka 9, Woroniecki 9, Kędel 2, Zmarlak 2, Piotrowski 0, Zawadzki 0.

Energa Kotwica: Wróbel 19, Stanios 18, Bodych 17, Kruszczyński 12, Przyborowski 10, Grujić 5, Strzępek 2, Janczak 0, Walda 0.