Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych.

 


Poszukujemy świadków kolizji drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które mają informacje na temat niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Pamiętaj-”Nie reagujesz-akceptujesz”.

1. W dniu 01 października 2019 roku w godzinach 06:30 do godz. 15:00 w Tychach na parkingu przy ul. De Gaullea 2 stadion zimowy, doszło do zdarzenia drogowego, gdzie n/n kierujący samochodem nieustalonej marki i numerze rejestracyjnym podczas wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany samochód marki Audi A4 o nr rej. ST 55… powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 40, tel.(32) 325 -63- 67 lub (32) 325 – 62 – 60.

2. W dniu 24.09.2019r. około godz. 8.40 na parkingu w Tychach na ul. Nałkowskiej 31 nieznany kierujący pojazdem marki Skoda koloru czarnego o nieustalonych nr rejestracyjnych, podczas manewru cofania, najechał na zaparkowany pojazd ciężarowy marki DAF o nr rej. WGM 47…, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 37, tel.(32) 325 -62– 96 lub (32) 325 – 62 – 60.

Kampania „Nie reagujesz – akceptujesz!” trwa!

Przypominamy, że niezmiennie, od 2011 roku, trwa kampania społeczna „Nie reagujesz – akceptujesz!”. Dzięki Państwa zgłoszeniom tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. zdarzeń drogowych, kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód. W dalszym ciągu liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/