Fiat partnerem motoryzacyjnym zespołu hokejowego GKS Tychy.

 


Marka Fiat od lat wspiera zdrowy tryb życia Polaków, włączając się w liczne inicjatywy sportowe w kraju. Jedną z nich jest partnerstwo motoryzacyjne właściciela marki Fiat, Grupy FCA, z aktualnym mistrzem Polski w hokeju na lodzie.

•    Włoska marka wspiera aktualnego mistrza Polski w hokeju na lodzie – Górniczy Klub Sportowy Tychy.
•    Współpraca ma podłoże regionalne – hokeiści pochodzą z miasta, w którym znajduje się jeden z największych zakładów produkcyjnych FCA na świecie, nagrodzony tytułem Gold Level World Class Manufacturing.
•    GKS Tychy, 4-krotny mistrz Polski i 9-krotny wicemistrz, rozpoczyna sezon 2019/2020, w którym do stycznia rozegra 20 spotkań w roli gospodarza.
•    Oficjalnym samochodem GKS Tychy pozostaje bestsellerowy Fiat Tipo, doceniony nad Wisłą za funkcjonalność, komfort i styl.

Marka Fiat od lat wspiera zdrowy tryb życia Polaków, włączając się w liczne inicjatywy sportowe w kraju. Jedną z nich jest partnerstwo motoryzacyjne właściciela marki Fiat, Grupy FCA, z aktualnym mistrzem Polski w hokeju na lodzie – drużyną Górniczego Klubu Sportowego Tychy (GKS Tychy).

Współpraca ta ma podłoże regionalne – to właśnie w Tychach znajduje się jeden z największych zakładów produkcyjnych FCA na świecie, uhonorowany tytułem Gold Level World Class Manufacturing za najlepsze i najbardziej skuteczne w skali światowej metody zarządzania systemem produkcyjnym. Z kolei tyscy hokeiści na długiej liście swoich zwycięstw mają łącznie aż cztery Mistrzostwa Polski, dziewięć tytułów Wicemistrzaosiem zdobytych Pucharów Polskitrzy Superpuchary Polski oraz zdobycie brązowego medalu w Pucharze Kontynentalnym.

W rozpoczętym 17 września sezonie 2019/2020 drużyna trenera Andrei Gusowa będzie bronić tytułu mistrza kraju, rozgrywając do stycznia aż 40 meczów sezonu zasadniczego, z czego 20 przed własną publicznością. Przed nami cztery miesiące emocjonujących zmagań, w których tyskich hokeistów będzie wspierać marka Fiat, zaś oficjalnym samochodem GKS Tychy pozostanie nowoczesny model Tipo.

Fiat Tipo skupia uwagę tysięcy kibiców oglądających rozgrywki drużyny grającej w Polskiej Hokej Lidze (PHL), najwyżej notowanej profesjonalnej ligi hokejowej w kraju – auto pojawia się na tafli lodowiska w przerwach spotkań. Ten innowacyjny samochód, adresowany do aktywnych osób, jakie zasilają szeregi fanów GKS Tychy, jest najchętniej wybieranym modelem marki na polskim rynku, docenionym za funkcjonalność, komfort i styl. Tipo już na samym początku produkcji został odznaczony tytułem „Autobest” w kategorii „Best Buy Car 2016”, oznaczającym najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów, przyznanym przez międzynarodowe jury składające się z 26 branżowych dziennikarzy motoryzacyjnych, a następnie zasypany branżowymi nagrodami w kraju.

Nowa gama Tipo składa się z trzech wersji nadwozia (sedan, hatchback i kombi) oraz czterech poziomów wyposażenia (Street, Mirror, S-Design i Sport), które zaspokoją potrzeby bardzo zróżnicowanej Klienteli pod względem wieku, gustów i potrzeb w zakresie mobilności. Modele S-Design i Sport zaprojektowano z myślą o młodych, dynamicznych kierowcach, dla których ważny jest atrakcyjny wygląd i silny, sportowy charakter auta. Fiat Tipo, który podbił serca Polaków połączeniem nowoczesności, komfortu i niewygórowanej ceny, jest osiągalny już od 44 900 zł za wersję sedan napędzaną silnikiem 1.4 95 KM.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/