Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK.

 


16 września o godz. 18.30 zapraszamy na Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK (ul. Szkolna 94). O swojej wyprawie opowie tyszanin Zdzich Rabenda.
Pacyficzny Pierścień Ognia. Przez dżungle Indonezji i Malezji.

Na naszej planecie nie ma bardziej wybuchowego państwa niż Indonezja. Ten wyspiarski kraj położony jest w strefie Pacyficznego Pierścienia Ognia. Częste trzęsienia ziemi oraz towarzyszące im erupcje wulkaniczne i tsunami wywierają nieustanny wpływ na życie milionów mieszkańców, różnorodność biologiczną, a także gospodarkę regionu. Zdzich Rabenda w trakcie swojej podróży przez kraje Azji Południowo-Wschodniej przyglądał się blaskom i cieniom życia u podnóży wulkanów oraz doświadczał różnorodności otaczającej go przyrody.

Zdzich Rabenda – zawodowy gawędziarz, przewodnik po islandzkich lodowcach, miłośnik sportów ekstremalnych, wulkanów i fotografii. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem TYŚ WIDZIOŁ, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce etnologiczno- podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych. Jego przygody można śledzić na: Takie tam Z tripa
Tyś Widzioł – Podróże i Edukacja

wstęp wolny
Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94
tel.: 32 227 26 22/691 770 344
klub@mck.tychy.pl